Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Effector Kielce i Lotos Trefl Gdańsk zmierzą się w 16. kolejce Plusligi. Czy gospodarze ze stolicy województwa świętokrzyskiego pokonają faworyzowanego rywala? Transmisja spotkania Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk w Polsacie Sport.

Lotos Trefl Gdańsk po piętnastu kolejkach Plusligi zajmuje dopiero siódme miejsce w tabeli. - Oczywiście, miejsce, w którym się znajdujemy, to nie jest lokata, której oczekiwaliśmy przed sezonem. Jeśli mam być szczery, stać nas na więcej. Straciliśmy punkty, które śmiało mogliśmy zdobyć. Czasami sporo czasu nam zajmowało, żeby zacząć grać swoją siatkówkę - przyznał były selekcjoner reprezentacji Polski Andrea Anastasi, cytowany przez portal WP Sportowe Fakty.

Gdańśzczanie wygrali jednak swoje ostatnie dwa mecze: z AZS-em Częstochowa i BBTS-em Bielsko-Biała. Rywale Lotosu Trefla swoje ostatnie zwycięstwo także odnieśli nad bielszczanami, tyle, że było to... ponad miesiąc temu. Ostatnie sześć spotkań Effectora kończyło się porażkami zespołu z Kielc, a cztery ostatnie spotkania to klęski 0:3. Czy przełamanie przyjdzie w starciu z zespołem z Trójmiasta?

Transmisja spotkania Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk od 18:00 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie