Szalpuk: Popełnilismy za dużo będów

Siatkówka

Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali w Atlas Arenie z Azimut Modena 1:3 w drugiej kolejce spotkań grupy D Ligi Mistrzów. - Popełniliśmy w tym meczu bardzo dużo błędów, które zwykle się nam nie przytrafiają - mówił o przyczynach porażki Artur Szalpuk.

- Myślę, że zespół z Modeny nie pokazał na boisku w pełni swoich możliwości, nie zagrali dziś wybitnego spotkania, a jednak na naszą drużynę to w zupełności wystarczyło. Różnicę między ekipami było widać zwłaszcza w zagrywce, właśnie tym elementem rywale potrafili sobie dużo pomóc. Popełniliśmy w tym meczu bardzo dużo błędów, które zwykle się nam nie przytrafiają, szczególnie myliliśmy się w ataku. Mielibyśmy dużo szczęścia, gdy udało się nam odwrócić losy ostatniego seta. Być może dłuższa przerwa z powodu awarii wybiła Włochów z rytmu grania, kompletnie stanęli, sądzę, że dlatego przytrafiła im się seria punktów. Potem ponownie pojawiły się nasze błędy i my serią straciliśmy punkty – powiedział po meczu zawodnik bełchatowskiej drużyny Artur Szalpuk.

 

- Źle zaczęliśmy tę edycję Ligi Mistrzów. Najpierw przegraliśmy z SCM Craiova, a teraz z włoskim zespołem. W meczu z Modeną raczej nie byliśmy faworytem, ale na pewno powinniśmy bardziej powalczyć i pokazać się z lepszej strony. Mamy jeszcze cztery mecze do rozgrania i uważam, że awansujemy z tej grupy do następnej fazy – podsumował młody przyjmujący.

JK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie