Awantura z narkotykami w tle! Były bokser Dariusz M. zatrzymany przez policję

Sporty walki
Awantura z narkotykami w tle! Były bokser Dariusz M. zatrzymany przez policję
fot. PAP
Były pięściarz Dariusz M. wyprowadzany z Komisariatu Policji w Gdańsku Nowym Porcie.

Policja zatrzymała w środę po południu byłego pięściarza Dariusza M. Funkcjonariusze zostali wezwani do jego mieszkania po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze domowej. Przy pięściarzu znaleziono - według informatora PAP - niewielkie ilości narkotyku.

Rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, podkom. Aleksandra Siewert powiedziała, że w środę zatrzymano 48-letniego mężczyznę. "Mężczyzna noc spędzi w policyjnym areszcie, a w czwartek rano będą prowadzone czynności śledcze" - podała. Poinformowała jedynie, że zatrzymany mężczyzna jest podejrzewany o posiadanie substancji zabronionych.

 

Według nieoficjalnych informacji PAP, pięściarz miał zaatakować żonę. "W czasie interwencji policji był spokojny. Miał przy sobie ok. 0,3 gramów narkotyku, prawdopodobnie kokainy" - powiedział informator.

 

Jako pierwszy o zatrzymaniu mężczyzny poinformował "Dziennik Bałtycki". Siewert potwierdziła gazecie, że zgłoszenie dotyczyło awantury domowej. "Nie mamy jednak formalnego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa od osoby zgłaszającej" - zastrzegła.

RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie