ME siatkarzy: Znamy terminarz spotkań

Siatkówka
ME siatkarzy: Znamy terminarz spotkań
fot. FIVB

Znamy już dokładny harmonogram spotkań CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017, które od 24 sierpnia do 3 września rozegrane zostaną w czterech polskich miastach.

Faza grupowa EUROVOLLEY POLAND 2017 zostanie rozegrana w dniach 24-28 sierpnia 2017 r. w Gdańsku (grupa A z Polską), Szczecinie (grupa B), Krakowie (grupa C) i Katowicach (grupa D) oraz mecz i ceremonia otwarcia na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

 

30 sierpnia, po dniu przerwy, w Krakowie i Katowicach rozegrane zostaną spotkania barażowe pomiędzy drużynami z drugich i trzecich miejsc, odpowiednio w grupach A i C oraz B i D. Zwycięzcy tych meczów zmierzą się z najlepszymi zespołami fazy grupowej w ćwierćfinałach, które także odbędą się w Krakowie i Katowicach, 31 sierpnia.

 

Faza finałowa rozegra się w krakowskiej Tauron Arenie. W sobotę 2 września odbędą się spotkania półfinałowe, a dzień później mecze o medale mistrzostw Starego Kontynentu.

 

Godziny spotkań w ciągu całego turnieju są ustalone na 17:30 i 20:30. Na tę późniejszą godzinę zaplanowane są wszystkie mecze Reprezentacji Polski w fazie grupowej.

 

jk. pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze