Hazed opuszcza Counter Logic Gaming

E-sport
Hazed opuszcza Counter Logic Gaming

Amerykańska organizacja Counter Logic Gaming ogłosiła, że z jej składu Counter-Strike’a: Global Offensive odejdzie James ‘hazed’ Cobb. Gracz reprezentował CLG przez blisko dwa lata.

Hazed dołączył do CLG na początku 2015 roku, kiedy klub postanowił zainwestować w sekcję CS: GO. Wraz zespołem uczestniczył we wszystkich pięciu turniejach o randze Majora. Na swoje konto zapisał również kilka niebanalnych osiągnięć: czwarte miejsce na Game Show Global eSports Cup, dojście do półfinałów pierwszego sezonu ESL ESEA Pro League czy 5-8. miejsce podczas MLG Columbus.


Od jakiegoś czasu ekipa nie jest jednak w stanie osiągać zadowalających wyników. Przez kilka ostatnich miesięcy CLG nie zakwalifikowało się przecież na żaden z dużych turniejów, włączając w to: drugi sezon ELEAGUE, ESL One New York, światowe finały WESG, czwarty sezon ESL Pro League czy Majora od ELEAGUE. Zmotywowało to członków formacji do podjęcia poważnych decyzji. Tym samym z oryginalnego zestawienia CLG – tego ze stycznia 2015 roku – ostał się jedynie Stephen ‘reltuC’ Cutler.

 

Skład Counter Logic Gaming:


Kenneth "koosta" Suen
Ethan "nahtE" Arnold
Stephen "reltuC" Cutler
Yassine "Subroza" Taoufik


- Przyszłość dla mnie nie jest jasna – powiedział w oświadczeniu dla byłego zespołu hazed. – Przez kilka kolejnych miesięcy będę mocno się starał, by zobaczyć, czy jestem w stanie się poprawić. Jeśli nie mogę poprawić swoich umiejętności i własnej wartości na pozycji początkującego IGL-a, muszę ruszyć dalej – tłumaczy, dodając że: - w tym czasie będę rozpatrywał oferty od innych zespołów, rozpocznę regularne stremowanie, a nawet rozważę wejście w rolę castera czy analityka.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie