Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim pod patronatem Polsatu Sport

Inne
Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim pod patronatem Polsatu Sport
fot. pztaekwondo

Taekwondo olimpijskie należy do tych dyscyplin, które z Polsce rozwijają się dynamicznie, rosną w siłę i mają szansę, by w niedalekiej przyszłości przynieść wiele radości kibicom. Już w dniach 7-8 stycznia w Swarzędzu odbędzie się jedna z największych imprez w kraju – Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim.

Udział w Międzynarodowym Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim zadeklarowało już około 600 zawodników z 6 państw. Polska federacja z roku na rok może pochwalić się coraz lepszymi zawodnikami, którzy zdobywają medale na międzynarodowych turniejach. Nie było też czego wstydzić się na igrzyskach w Rio, gdzie dwóch reprezentantów Polski zajęło 5 i 9 miejsce, plasując się w światowej czołówce.

W Swarzędzu-Zalasewie pod Poznaniem pojawią się nasi najlepsi sportowcy, trenerzy, a także przedstawiciele Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Organizatorzy zawodów mają także nadzieję, że na zawodach, które rozegrane zostaną w dniach 7 i 8 stycznia w Szkole Podstawowej w Swarzędzu - Zalasewie licznie stawią się też kibice sportów walki. Patronat nad zawodami objął Polsat Sport.

Już jutro w Swarzędzu będzie można zobaczyć zmagania juniorów młodszych (12-14 lat) i zawodników w kategorii młodzieżowiec (17-21 lat). W niedzielę o laury walczyć będą młodzicy (10-12 lat) i juniorzy (15-17 lat).

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie