Współwłaściciel KSW: Mamy ofertę dla Fedora Emelianenki

Sporty walki
Współwłaściciel KSW: Mamy ofertę dla Fedora Emelianenki
fot. Twitter/Martin Lewandowski

Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, przyznał w rozmowie z portalem whoatv.com, że polska organizacja ma przygotowaną ofertę dla legendy wagi ciężkiej - Fedora Emelianenki (36-4-1NC, 11 KO, 17 SUB).

O zakontraktowaniu Rosjanina przez Konfrontację Sztuk Walki mówi się już od jakiegoś czasu, lecz ciągle brakuje konkretów. Wiadomo, że organizacja będzie musiała zaserwować mocną rozpiskę, by wypełnić w całości Stadion Narodowy. Gala już w maju, a na razie poznaliśmy jedną walkę - w pierwszej obronie pasa wagi ciężkiej Fernando Rodrigues zmierzy się z Marcinem Różalskim.

W karcie walk jest również Mariusz Pudzianowski, który nie zna jeszcze swojego przeciwnika. Czy może być nim Emelianenko? Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, przyznał w rozmowie z whoatv.com, że oferta dla legendarnego Rosjanina jest przygotowana.

- Taka gala potrzebuje jednak czegoś więcej niż jedna dobra walka. Musimy pamiętać, że pieniądze, jakich żąda Fedor nie są już takie jak w przeszłości. Przy takim wydarzeniu musimy zadbać o wszystkie walki, nie możemy koncentrować się na jednym starciu - powiedział.

Czekamy więc na rozwój sytuacji.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie