Heynen musi postawić kibicom piwo, bo jego siatkarze wygrali seta (WIDEO)

Trener VfB Friedrichshafen Vital Heynen będzie musiał sięgnąć głębiej do kieszeni. A wszystko przez swoich podopiecznych, którzy urwali seta Zenitowi Kazań w Lidze Mistrzów.

Szkoleniowiec niemieckiej drużyny przed meczem obiecał coś, co musiało ucieszyć wszystkich kibiców wybierających się do ZF-Arena Friedrichshafen. - Za każdego seta, którego wygramy, stawiam piwo wszystkim obecnym w hali. Jeśli wygramy mecz, każdy dostanie całą zgrzewkę - powiedział Heynen.

Kibice VfB Friedrichshafen mogą zacierać dłonie. Ich ulubieńcy stanęli na wysokości zadania i okazali się lepsi od Wilfredo Leona oraz jego kolegów w drugim secie. Wygrali 25:23.

Chociaż ostatecznie gospodarze polegli w całym meczu 1:3 (13:25, 25:23, 13:25, 21:25), to obiecane piwo z pewnością poprawi humory kibicom.

W załączonym materiale zwycięski set VfB Friedrichshafen.