Socha spodziewa się dziecka

Inne
Socha spodziewa się dziecka
fot. PAP

Aleksandra Socha to kolejna sportsmenka, która jest w ciąży. "I przyszedł czas na mnie. Ktoś rośnie sobie w brzuchu" - napisała na swoim profilu na Facebooku.

"Po 23 latach bycia na planszy szermierczej, czterech Igrzyskach Olimpijskich… czas zrobić sobie wspaniałą przerwę od szermierczych zmagań. Czuję się maga fajnie i super. Żadnych dolegliwości… tylko brzuch inny. Ale chcę wrócić na plansze i walczyć o swoje piąte Igrzyska Olimpijskie… bo przecież pięć kółek mamy (nie mówię nic już o medalu, bo to oczywiste). Jestem mega szczęśliwa - poinformowała Socha.

 

 

34-letnia Socha od lat utrzymuje się w światowej czołówce szablistek. To brązowa medalistka mistrzostw globu z 2003 roku i mistrzyni Europy z 2004. Później jeszcze dwukrotnie stanęła na podium kontynentalnych zmagań. Jest sześciokrotną indywidualną mistrzynią kraju. Czterokrotnie wystąpiła w igrzyskach - od Aten do Rio de Janeiro, ale bez sukcesu w postaci medalu. Ostatni raz wystartowała w zawodach 18 grudnia, zajmując 10. miejsce w Pucharze Świata w Cancun

 

W ostatnim czasie okazało się, że dziecka spodziewają się także Anna Lewandowska i Otylia Jędrzejczyk.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze