Zobacz jak pasha walczył o półfinał Majora (WIDEO)

E-sport
Zobacz jak pasha walczył o półfinał Majora (WIDEO)
fot. HLTV.org

Już dziś o 16:00 rozpocznie się wielki finał ELEAGUE Majora, w którym polskie Virtus.pro podejmie Duńczyków z Astralis. Relację z meczu śledzić będziecie mogli na stronie Polsatsport.pl, a także na kanale teamfrenzycs na Twitchu. Która drużyna zgarnie $500,000, a także tytuł najlepszej formacji na świecie? Jeśli wszyscy Polacy zagrają tak, jak Jarosław ‘pasha’ Jarząbkowski w pojedynku z North, szanse „Złotej piątki” bezsprzecznie wzrosną.

Ćwierćfinał z North polscy kibice wspominać będą bardzo długo. Znakomita pierwsza mapa (16:4), emocjonująca walka na de_cache (12:16) i niesamowity, historyczny wręcz powrót na dogrywkowym de_cobblestne (16:13). To wszystko zagwarantowało biało-czerwonym awans do półfinału, co w efekcie – po późniejszym triumfie nad SK Gaming – zaprowadziło ich do meczu o złoto. Ogromny wkład w ten sukces miał pashaBiceps, który w konfrontacji przeciwko North zaliczył najlepsze statystyki na serwerze (71-46, Rating 1.44). Serwis HLTV.org postanowił więc uwiecznić dwie imponujące akcje Jarząbkowskiego. Jeśli nie byliście świadkami tego widowiska, przekonajcie się sami, jak skutecznie Jarek bronił BS-a B na cache’u. Jak przyznali po meczu Polacy – było to jedyne miejsce na mapie, nad którym ekipa Emial 'Magiskb0ya' Reifa nie była w stanie w pełni zapanować.

 

 

Za blisko dwie godziny gracze Virtus.pro i Astralis zasiądą przed monitorami, by powalczyć o miano najlepszej drużyny globu. Na stronie Polsatsport.pl, a także na kanale teamfrenzycs na Twitchu będziecie mogli śledzić relację na żywo z pojedynku. Nie możecie tego przegapić. To przecież najważniejsze starcie „Złotej piątki” od lat.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie