NA LCS: lider jest tylko jeden

E-sport
NA LCS: lider jest tylko jeden

Za nami drugi tydzień zmagań za Oceanem, który przyniósł kolejne rozstrzygnięcia i pomógł nam usystematyzować bardzo wyrównaną stawkę, jaką możemy na wiosnę oglądać w NA LCS. Na szczycie tabeli pozostała tylko jedna niepokonana formacja – Cloud9.

Liderzy w tym tygodniu pokonali Immortals oraz Counter Logic Gaming i wygodnie usadowili się na najwyższej pozycji, nie musząc dzielić jej z nikim innym. Swoją pierwszą porażkę poniosło bowiem fenomenalne FlyQuest, które po sprawnym pokonaniu CLG dość zaskakująco musiało uznać wyższość Echo Fox. Bardzo wyrównany tydzień zanotowało Phoenix1, które stosunkowo pewnie triumfowało w pojedynkach z Team EnVyUs i Team Liquid, z obydwoma rywalami rozprawiając się rezultatem 2-0.


Bilansem 3-1 może też pochwalić się TSM, który w drugim tygodniu nie bez problemów poradził sobie z ekipami Dignitas (2-1) i Liquid (2-1). Pomimo bardzo chwiejnej formy Team SoloMid znajduje się na czele pościgu za Cloud9. Warto też nadmienić, że zespół prowadzony przez Sorena „Bjergsen” Bjerga jedyną porażkę odniósł w bezpośrednim pojedynku z liderami. Jednocześnie Echo Fox, po niezłym wrażeniu, które w pierwszym tygodniu nie przełożyło się na wyniki, tym razem było zdecydowanie skuteczniejsze i triumfowało zarówno w meczu przeciwko Team Dignitas (2-1), jak i we wspomnianym już starciu z FlyQuest (2-1).


Tymczasem znaczniej mniej powodów do radości miały formacje CLG, EnVyUs, Liquid i Dignitas, które w tym tygodniu dwukrotnie schodziło z Pół Sprawiedliwości pokonane. W najgorszej sytuacji z tego kwartetu jest Team EnVyUs. Ekipa pomimo powrotu swojego podstawowego dżunglera, Nama „LirA” Tae-yoo, nie potrafiła do tej pory zabezpieczyć choćby jednego zwycięstwa i znajduje się na samym dnie tabeli z fatalnym bilansem 0-4.

 


Wszystkie wyniki drugiego tygodnia NA LCS:


FlyQuest 2-0 CLG
TSM 2-1 Dignitas
Immortals 0-2 Cloud9
Phoenix1 2-0 EnVyUs
TSM 2-1 Liquid
Dignitas 1-2 Echo Fox
Phoenix1 2-0 Liquid
Echo Fox 2-1 FlyQuest
EnVyUs 1-2 Immortals
Cloud9 2-1 CLG

 


Natomiast tabela zmagań prezentuje się następująco:

  

 

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze