Drogba bliski powrotu do Premier League

Piłka nożna
Drogba bliski powrotu do Premier League
fot. PAP

Jak informuje portal Globo Esporte Didier Drogba jest bliski powrotu do Premier League. W styczniu tego roku słynny piłkarz rozstał się z Montreal Impact i od tego czasu jest wolnym zawodnikiem. Za przesłankami brazylisjkiego portalu może przemawiać fakt, że Iworyjczyk pojawiał się na meczach Chelsea FC w towarzystwie właścieciela i prezesa klubu.

Po opuszczeniu szeregów kanadyjskiego klubu Drogba był łączony z wieloma drużynami na całym świecie. Mówiło się o jego powrocie do Olympique Marsylia, jednak kibice tego klubu dali jasny sygnał, że nie chcą go w swoim zaspole i temat upadł. Przez chwilę zainteresowanie 38-latkiem wyraził SC Corinthians Paulista, ale oferowane przez klub z Sao Paulo warunki umowy nie zadowoliły piłkarza.

Gdyby Drogba zdecydował się na powrót do Anglii, z dużym prawdopodobieństwem jego wybór padłby na klub ze Stamford Bridge. Dla kibiców Chelsea Drogba jest żywą legendą. W 381 meczach zdobył dla tej drużyny aż 164 bramki. Ewentualny powrót Drogby do zachodniego Londynu byłby już jego trzecim podejściem do ekipy "The Blues".

Ciężko wyobrazić sobie, żeby Drogba ponownie zagrał dla Chelsea. Dziennikarze widzą go w innej roli, do której był przymierzany już w zeszłym sezonie. Głośno mówi się o zatrudnieniu go w roli asystenta trenera pierwszej drużyny.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie