Jak wygląda stójka Janikowskiego? Fragmenty treningu ze Złotkowskim (WIDEO)

Sporty walki

Damian Janikowski (0-0) swój zawodowy debiut w MMA zaliczy na Stadionie Narodowym podczas KSW Colosseum. Medalista olimpijski nie zna jeszcze nazwiska swojego przeciwnika, ale ciężko pracuje na treningach nad nowymi płaszczyznami. Jak aktualnie Janikowski prezentuje się w stójce?

Z debiutem Damiana Janikowskiego w MMA kibice i eksperci wiążą ogromne nadzieje. Sam zainteresowany podchodzi do swojego debiutanckiego występu niezwykle poważnie. Brązowy medalista olimpijski z Londynu przeprowadził się do Warszawy i aktualnie trenuje w klubie S4 Fight Club.

Głównym szkoleniowcem Janikowskiego jest oczywiście Piotr Jeleniewski, postępami w stójce zajmuje się Robert Złotkowski, a za szlifowanie technik parterowych odpowiada Kamil Umiński. Trenerzy byłego zapaśnika są pod wrażeniem aktualnej dyspozycji nowego nabytku KSW.

- Wbrew pozorom stójka Damiana nie jest taka zła jak wszystkim się wydaje. Jest dynamiczny, jest bardzo agresywny, jest w doskonałej formie fizycznej i tylko trzeba to wszystko poukładać. Musimy po prostu popracować nad pewnymi niuansami i połączyć różne elementy w jedną całość - mówił Robert Złotkowski w rozmowie z Polsatsport.pl.

Jak wygląda aktualnie forma Damiana Janikowskiego w stójce? Zobaczcie fragmenty treningu z Robertem Złotkowskim w załączonym materiale wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze