Dyrektor sportowy KSW o rywalu Pudzianowskiego: Rozważamy kilka nazwisk

Sporty walki

KSW ciągle szuka rywala dla Mariusza Pudzianowskiego, który wystąpi na gali KSW Colosseum. - To jest czas, kiedy rozważamy wiele opcji - powiedział dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski.

Pudzianowski (10-5-1NC, 4 KO, 2 SUB) już w momencie ogłoszenia historycznej gali na Stadionie Narodowym został zaprezentowany jako jeden z jej uczestników. Nie wiadomo jednak, z kim skrzyżuje rękawice, bo pomysłów jest kilka. Przewijają się nazwiska Jamesa McSweeneya, Petera Grahama, a także Jamesa Thompsona, z którym "Pudzian" stoczył w przeszłości dwa pojedynki.

 

- Thompson jest jedną z opcji i to nie jest tajemnica. Rozważamy też innych przeciwników. To jest moment, kiedy rozważamy i myślimy, kto będzie najlepszy sportowo oraz marketingowo - powiedział dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski.

W niedzielę doszedł też inny kandydat. Chodzi o pięściarza Mariusza Wacha - taką informację przekazał na Twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek. Co na to Rysiewski?

- Nigdy nie baliśmy się ryzykownych zestawień, kontraktowania nie tylko zawodników z MMA. Wystarczy powiedzieć, że na gali zadebiutuje utalentowany zapaśnik Damian Janikowski. Pytanie do Mariusza Wacha: na ile on jest przygotowany do debiutu? Widzieliśmy na przykładzie Rafała Jackiewicza, że podejście do MMA bez przygotowania, oznacza sromotną porażkę - stwierdził.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze