Syn Ojrzyńskiego na testach w Manchesterze United

Piłka nożna
Syn Ojrzyńskiego na testach w Manchesterze United
fot. Cysfrapsort

Syn Leszka Ojrzyńskiego, Jakub wyleci na testy do szkółki Manchesteru United. Były szkoleniowiec m.in. Korony Kielce i Górnika Zabrze zapewnia, że o transferze nie ma na razie mowy.

Młody Ojrzyński występuje obecnie w Legii Warszawa, ale grał też w Koronie Kielce. Dodatkowo ma za sobą epizody w reprezentacjach wojewódzkich, a nawet kadrze Polski U-14. W najbliższy tydzień będzie miał szansę na treningi w Manchesterze United.

 

- Jedna z agencji menedżerskich współpracujących z Manchesterem United zaproponowała synowi wyjazd do Manchesteru. Traktujemy to jako szansę na zebranie doświadczenia. Kuba będzie mógł zobaczyć, jak trenuje się w jednym z najlepszych klubów na świecie. Oczywiście nie ma żadnego tematu transferu – powiedział Onetowi Leszek Ojrzyński po czym dodał, iż na Wyspy poleci razem z synem.

 

Były trener Górnika Zabrze pozostaje bez pracy i może poświecić się rodzinie. On również był bramkarzem, lecz jak sam mówi ”mizernym” w porównaniu do syna.

 

Największe atrakcje czekają Jakuba podczas dwóch ostatnich dni. Najpierw na Old Trafford obejrzy mecz United z Watfordem. Potem weźmie udział w grze kontrolnej w barwach młodzieżowego zespołu ”Czerwonych Diabłów”.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze