Fnatic rotuje swoimi składami

E-sport
Fnatic rotuje swoimi składami

Za nami ledwie trzy kolejki rywalizacji w EU LCS i jedna runda zmagań w Challenger Series, a już mamy do czynienia z wymianą na linii Fnatic-Fnatic Academy. Występujący w LCS główny zespół zdecydował się sięgnąć po świetnie spisującego się dżunglera drugiej drużyny, Madsa „Broxah” Brock-Pedersena, który znakomicie spisywał się w ostatnim okresie.

Fnatic pomimo obiecującej inauguracji, w której zespół podjął walkę z faworyzowanym G2 Esports, kolejnych tygodni nie może już zaliczyć do udanych. Drużyna co prawda poradziła sobie z Team ROCCAT, ale miała zaskakująco dużo problemów z Giants i stosunkowo niespodziewanie uległa beniaminkowi rozgrywek, Misfits.


W związku z tym sztab szkoleniowy Fnatic uznał, że obecny skład nie działa tak jak powinien i w tygodniach numer cztery oraz pięć postanowił dać szansę Broxahowi. W tym czasie dwutygodniową przerwę od profesjonalnego grania zrobi sobie podstawowy leśnik ekipy, Maurice „Amazing” Stuckenschneider. Tymczasem Duńczyka we Fnatic Academy tymczasowo zastąpi Brytyjczyk Daniel „Dan” Hockley. Nowy dżungler zespołu w ostatnim czasie pełnił rolę trenera NERV, natomiast wcześniej jako gracz występował już w EU Challenger Series, broniąc barw Unicorns of Love czy mousesports.


W przyszłym tygodniu Fnatic zmierzy się w LCS z Team Vitality, natomiast Fnatic Academy szczebel niżej stanie naprzeciwko Millenium.

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze