FEN 16: Nie dojdzie do walki Hadaś - Grzebyk

Sporty walki
FEN 16: Nie dojdzie do walki Hadaś - Grzebyk
fot. Facebook

Nie dojdzie do skutku zaplanowana na 11 marca walka o tytuł mistrzowski w kategorii średniej między Andrzejem Grzebykiem a Pawłem Hadasiem. Przyczyną anulowania pojedynku są sprawy osobiste zawodnika z Rzeszowa. Zamiast nich na gali FEN 16 Warsaw Reloaded wystąpi Bartłomiej Kopera, który zmierzy się z rywalem z zagranicy.

Grzebyk poinformował zarząd federacji FEN, że z ważnych powodów osobistych nie może bić się na gali FEN 16 Warsaw Reloaded. Po przeanalizowaniu sprawy argumenty przedstawione przez zawodnika Legion Team Tarnów zostały przyjęte. Jednocześnie zarzad uznał, że nie będzie poszukiwany nowy rywal dla Hadasia. Zawodnik otrzymał propozycję interesującej pod względem sportowym walki trzy tygodnie później podczas zawodów w rodzinnym Chorzowie i włodarze FEN wyrazili zgodę na jego występ przed własną publicznością.

 

Hadaś, który nadal jest związany kontraktem z organizacją Fight Exclusive Night, z pewnością jeszcze w tym roku pojawi się w klatkoringu FEN. Wstępnie jego walka planowana jest podczas jesiennej gali.

 

Zamiast starcia Grzebyka z Hadasiem kibice na Torwarze obejrzą walkę z udziałem jednego z najlepszych polskich piórkowych, niepokonanego od blisko trzech lat Bartłomieja Kopery (8-2, 6 SUB). Łodzianin od marca 2014 wygrał sześć walk z rzędu, z czego dwie ostatnie w organizacji FEN – na gali FEN 11 Warsaw Time jednomyślną decyzją sędziów pokonał Sebastiana Kotwicę, a na gali FEN 13 Summer Edition poddał w pierwszej rundzie Nikodema Szymańskiego.

 

Rywalem Kopery podczas FEN 16 Warsaw Reloaded będzie zawodnik z zagranicy, a jego nazwisko zostanie ogłoszone w ciągu kilku dni.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze