Pierwszy podwójny nokaut na zawodach MMA w Polsce (WIDEO)

Sporty walki
Pierwszy podwójny nokaut na zawodach MMA w Polsce (WIDEO)
fot. YouTube

Czegoś takiego polscy kibice MMA na własne oczy jeszcze nie widzieli! Podczas amatorskich zawodów ALMMA w Świętochłowicach miał miejsce podwójny nokdaun. W jednym momencie zabójcze ciosy wyprowadzili dwaj rywale i obydwa uderzenia dosięgły celu, posyłając bezradnych zawodników na matę!

Do tej pory podwójny nokdaun kibicom sportów walki mógł kojarzyć się głównie z drugą częścią przygód Rocky'ego Balboy, w której tenże bohater mierzył się z Apollo Creedem. W pewnym momencie tamtej walki doszło właśnie do niecodziennej sytuacji, w której obaj pięściarze upadli na matę ringu. Uważni kibice MMA, którzy śledzą zagraniczne rynki mogą natomiast kojarzyć pojedynki Tylera Bryana i Shauna Parkera oraz Aarona Wetherspoona i Anthony'ego Lapsleya, które kończyły się w podobny sposób.

W Polsce z podwójnym nokautem nigdy do czynienia jeszcze jednak nie mieliśmy. Aż do soboty. Wtedy w Świętochłowicach odbyły się zawody Amatorskiej Ligi MMA, a w jednej z walk doszło do osobliwego zdarzenia. Obaj zawodnicy w jednym momencie upadli na matę, a arbiter musiał przerwać pojedynek. Zobaczcie sami.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze