Polskie derby już dziś! Virtus.pro kontra Team Kinguin w ESL Pro League

E-sport
Polskie derby już dziś! Virtus.pro kontra Team Kinguin w ESL Pro League

Już za moment będziemy świadkami polskich derbów w ramach piątego sezonu ESL Pro League. W internetowym dwumeczu zmierzą się reprezentanci Virtus.pro z Teamem Kinguin.

Starcie pomiędzy dwoma najlepszymi ekipami znad Wisły rozpocznie się już o 19:00. Pierwszą lokacją, na której spotkają się zawodnicy, będzie de_overpass. Po zmianach w składzie „Pingwinów” nie widzieliśmy potyczki zespołów na tej mapie. Inaczej sprawa ma się z de_cobblestone, na której od września 2016 roku biało-czerwoni spotykali się dwa razy. Dwukrotnie lepsza była wtedy „Złota piątka”, raz dosłownie deklasując podopiecznych Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego, a raz triumfując dopiero po dogrywce.


Virtus.pro vs. Team Kinguin
19:00 – de_overpass
20:10 – de_cobblestone


To jednak ekipa Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka przystępuje do dzisiejszego pojedynku, mając przewagę w tabeli. Team Kinguin zaliczył bowiem rewelacyjny debiut w lidze, zgarniając komplet punktów za dwumecz z FaZe Clanem. Virtus.pro natomiast po wczorajszej batalii z Natus Vincere podzieliło się mapami z rywalem. Co więcej, ostatnie polskie derby zakończyły się korzystnie dla spółki Karola ‘rallena’ Rodowicza. W pamiętnym półfinale World Electronic Sports Games w Chinach „Pingwiny” zepchnęły srebrnych medalistów Majora do spotkania o trzecie miejsce.
Relacja z meczu transmitowana będzie na kanale polskiego oddziału ESL TV. Start już o 19:00!

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie