Brutalny nokaut siatkarski! N'Gapeth ustrzelił rywala w twarz (WIDEO)

Serbski rozgrywający Nikola Jovović zapewne nigdy nie przypuszczał, jak mocno można zostać znokautowanym w tak bezkonktaktowym sporcie jakim jest siatkówka. Podczas meczu Monza - Modena serbski rozgrywający gospodarzy został brutalnie posłany na parkiet wskutek mocnego ataku Earvina N'Gapetha!

Mistrz Włoch w ramach 22. kolejki Serie A1 wygrał się do Monzy i po pięciu setach walki przywiózł z ciężkiego terenu zwycięstwo. Po drodze doszło jednak do sceny rodem ze sportów walki: rozgrywający Monzy Nikola Jovović padł bowiem na parkiet po brutalnym nokaucie z ręki Earvina N'Gapetha.

Francuski przyjmujący gości trafił idealnie w tempo ze swoim pipe'm i posłał pełen dynamiki atak przy stanie 16:16 w czwartym secie. Pech chciał, że "rakieta" trafiła Jovovica prosto w twarz, a piłka lecąca z gigantyczną mocą powaliła Serba na parkiet.

Do rywala momentalnie doskoczył N'Gapeth, który był ciekawy jego stanu zdrowia. Po interwencji lekarzy Jovovica udało się zaprowadzić poza boisko, jednak wciąż pozostawał zamroczony. Modena zwyciężyła 3:2.