Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. CyfraSport
Siatkarze Asseco Resovii

Siatkarze Asseco Resovii rozegrają w Berlinie bardzo ważne spotkanie, być może kluczowe, jeśli chodzi o wyjście z grupy Ligi Mistrzów. Nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę. Transmisja spotkania Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia od 19:30 w Polsacie Sport Extra.

Oficjalna strona CEV Ligi Mistrzów wybrała starcie Resovii na "mecz tygodnia". Nic dziwnego, bo w Berlinie można oczekiwać wielkich emocji. Już pierwszy mecz między tymi zespołami, w hali Podpromie, zakończył się wynikiem 3:2 dla rzeszowian i obfitował w wiele zaciętych akcji. W tamtym spotkaniu świetnie zagrał atakujący Berlin Recycling Wouter Ten Maat, który zdobył 28 punktów. Teraz, kiedy walka w grupie B Ligi Mistrzów zbliża się do końca, emocje powinny być jeszcze większe.

 

Zespół z Berlina jest na pierwszym miejscu w tabeli i porażka w Rzeszowie była jak na razie jedyną dla Recycling Volleys. Nawet Włosi z Cucine Lube Civitanova musieli uznać wyższość niemieckiej drużyny. Asseco Resovia z kolei, przegrała dwa ostatnie spotkania właśnie z zespołem Cucine i jest w dość trudnej sytuacji. Zajmuje trzecie miejsce w tabeli i w Berlinie po prostu musi wygrać.

 

Zespół Asseco Resovii wygrał ostatnio dwa spotkania w PlusLidze, a w ostatniej kolejce łatwo pokonał Cerrad Czarnych Radom. Wygląda na to, że siatkarze Andrzeja Kowala są w niezłej formie, ale martwić powinna kontuzja, której doznał atakujący Gavin Schmitt. Kanadyjczyk zszedł z parkietu z urazem barku. W Berlinie spróbują go zastąpić Jochen Schoeps (przez większość sezonu rezerwowy) i Thibault Rossard - nominalny przyjmujący, który jednak w tym sezonie bardzo często gra na pozycji atakującego.

 

Siatkarze Asseco Resovii mają niezłe wspomnienia z Max Schmelling Halle, w której zostanie rozegrane spotkanie, skąd w 2015 roku przywieźli srebrne medale Final Four Ligi Mistrzów. Z jakimi wspomnieniami wrócą teraz?

 

Transmisaj spotkania Berlin Recycling Volleys - Asseco Resovia od 19:30 w Polsacie Sport Extra.

Łukasz Majchrzyk, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze