Kiełek przed ACB 53: Kibice będą moją trzecią pięścią

Sporty walki

Paweł Kiełek (7-2-1, 5 KO, 2 SUB) 18 lutego podczas gali ACB 53 w Olsztynie stoczy swój jedenasty zawodowy pojedynek. Z jakimi nadziejami wejdzie do klatki jednej z największych organizacji MMA na świecie już w najbliższą sobotę? - Jestem świetnie przygotowany. Jeśli Shaipov da z siebie wszystko to czeka nas świetne widowisko - zdradził 21-latek.

Paweł Kiełek pomimo młodego wieku jest już zawodnikiem bardzo doświadczonym. W zawodowym MMA olsztynianin stoczył już dziesięć pojedynków, a za sobą ma również długą amatorską karierę. W przeszłości toczył pojedynki m.in. dla organizacji Fight Exclusive Night, a w maju ubiegłego roku udanie zadebiutował w federacji ACB pokonując Rima Khaziakhmetova. W sobotę przyjdzie mu zmierzyć się z Bai-Alim Shaipovem (2-0, 1 KO).

- Bardzo mało wiem o swoim przeciwniku. Stoczył tylko dwie walki i tak naprawdę niewiele mogłem dowiedzieć się o jego stylu z tych pojedynków. Pochodzi ze Wschodu, a przecież z tamtego rejonu wszyscy zawodnicy są twardzi i solidni. Ja jestem świetnie przygotowany i jeśli on da też z siebie wszystko to szykuje się naprawdę świetne widowisko - mówił Kiełek w programie Puncher.

Wszystkie wypowiedzi Pawła Kiełka z magazynu Puncher w załączonym materiale wideo.

Transmisja gali ACB 53 już w sobotę 18 lutego od godziny 20:00 w Polsat Sport Fight i od godziny 22:30 w Polsat Sport.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie