Stokes w Jagiellonii Białystok? To możliwe

Piłka nożna
Stokes w Jagiellonii Białystok? To możliwe
fot. PAP

Blackburn Rovers prawdopodobnie wypożyczy Anthonego Stokesa do Jagiellonii Białystok, choć jeszcze niedawno wydawało się to niemożliwe. To byłby hit zimowego okna transferowego w Ekstraklasie.

22. w tabeli Championship Blackburn Rovers podobno płaci 28-latkowi 15-20 tys. euro tygodniowo, tyle ile w Jagiellonii wynosi pensja miesięczna i to z premiami! Jest jednak szansa, dzięki której irlandzki zawodnik mógłby zostać wypożyczony do "Jagi". Jeśli angielski klub zgodzi się płacić część pensji środkowego napastnika, zobaczymy go na boisku w barwach wicelidera LOTTO Ekstraklasy.

 

 - Taki scenariusz jest możliwy, a wtedy byłoby nas na niego stać. Rozmowy nadal trwają - mówi prezes Jagiellonii Cezary Kulesza w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 

Stokes może zostać wypożyczony do 30 czerwca albo do 30 grudnia.

 

Irlandczyk w swojej karierze grał m.in. w Celtiku Glasgow, Hibernian czy Sunderlandzie. W ostatnim czasie w swoim klubie nie występował zbyt często. Zazwyczaj na boisku pojawiał się jako zawodnik rezerwowy. W sezonie 2016/17 Stokes na boisku pojawił się 15 razy, 6 razy umieścił piłkę w bramce, raz asystował.

AN, Przegląd Sportowy
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie