ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ma już pewny awans do fazy play-off Ligi Mistrzów, jednak mimo tego z pewnością będzie chciała podtrzymać zwycięską serię. Patrząc na najbliższego rywala, to nie powinno być trudne. Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Noliko Maaseik w Polsacie Sport.

Cztery mecze, cztery zwycięstwa. Bilans siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle robi wrażenie. Belgowie, których prowadzi Daniel Castellani, znajdują się na drugim biegunie. Mając na koncie jedno zwycięstwo, zamykają tabelę grupy A. Mimo tego, tanio skóry nie sprzedadzą. W tym momencie do drugiej drużyny w tabeli tracą tylko cztery punkty, więc jeszcze wszystko jest możliwe.

 

Pierwszy mecz z Noliko Maaseik, podopieczni Ferdinando De Giorgiego wygrali pewnie 3:0. To nie znaczy, że lekceważą rywala przed rewanżem. - Już mecz w Belgii pokazał, że nie gra się z nimi łatwo. Pomimo naszej dobrej sytuacji w grupie chcemy wygrywać każdy następny mecz. Będziemy chcieli zdobyć komplet punktów w tym spotkaniu - przyznał Dominik Witczak.

 

Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik w Polsacie Sport. Początek o godzinie 18:00. Komentują Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie