Co czeka nas drugiego dnia DreamHacka Masters w Las Vegas?

E-sport
Co czeka nas drugiego dnia DreamHacka Masters w Las Vegas?

Pierwszy dzień – a właściwie noc - rozgrywanego w Las Vegas DreamHacka Masters jest już za nami. Oznacza to, że w dzisiejszych spotkaniach mierzyć się będą przegrani z poległymi i wygrani ze zwycięzcami wczorajszych potyczek. Polacy z Virtus.pro podejmą Gambit Esports dwie godziny po północy.

Dzisiejszy dzień turniejowy już o 19:00 zainaugurują zawodnicy compLexity Gaming i North. Obie sekcje poległy we wczorajszych bataliach. Amerykanie ulegli Astralis, Duńczycy natomiast okazali się gorsi od OpTic Gaming. Kolejne trzy konfrontacje to także starcia gorszych wczoraj ekip. Na 20:25 zaplanowano pojedynek Misfits – które uznało wczoraj wyższość Polaków – z fnatic. Chwilę później na serwerach pojawią się Chińczycy z TyLoo i Ninjas in Pyjamas. W ostatnim meczu przed północą zobaczymy australijskie Renegades i Natus Vincere, które niespodziewanie oddało punkty mousesports.

 

19:00 - compLexity Gaming vs North

20:25 – Misfits vs  fnatic

21:50 – TyLoo  vs  Ninjas in Pyjamas

23:15 – Renegades vs  Natus Vincere

 

Triumfatorów podziwiać będziemy mogli dopiero przed pierwszą w nocy. Co ciekawe, ponownie – biorąc pod uwagę ostatnie turnieje – będziemy świadkami gry Astralis z OpTic Gaming. Konfrontacje tych sekcji od kilku miesięcy przysparzają nam niemało emocji. O 02:05 zobaczymy w końcu polskie Virtus.pro. „Złota piątka” w szranki stanie z reprezentantami Gambit Esports. Formacja ze wschodu jest w nieprzeciętnej formie, co udowodniła wczoraj, deklasując „nowe-stare” fnatic. Najwytrwalszych czekają także potyczki SK Gaming z Cloud9 oraz FaZe Clanu z mousesports. Tej ostatniej warto się przyjrzeć. Oto bowiem Nikola ‘NiKo’ Kovac zmierzy się ze swoimi przyszłymi kolegami z drużyny. Pamiętamy przecież, że Bośniak - choć został wykupiony z „Myszek” przez FaZe za pół miliona dolarów – swoje barwy zmieni dopiero po rozgrywkach w Las Vegas. Czy będzie lojalny mouz do końca i stanie na głowie, by osłabić FaZe?

 

00:40 – Astralis vs  OpTic Gaming

02:05 – Virtus.pro vs  Gambit Esports

03:30 – SK Gaming vs  Cloud9

04:55 – FaZe Clan vs  mousesports

 

 

Warto podkreślić, że godziny danych meczów – w zależności od czasu trwania innych spotkań – mogą ulec zmianie. Wszystkie pojedynki transmitowane będą przez telewizję E-SPORT TV. 

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze