Andrzej Wrona dostał propozycję... rozbieranej sesji

Siatkówka
Andrzej Wrona dostał propozycję... rozbieranej sesji
fot. CyfraSport

Andrzej Wrona to jeden z najczęściej pojawiających się polskich siatkarzy w mediach społecznościowych. Środkowy Onico AZS Politechniki Warszawskiej w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego zdradził kilka "smaczków" dotyczących ofert z ostatnich tygodni: Wrona zdecydował się odmówić na propozycję... rozbieranej sesji!

Wrona jest jednym z najaktywniejszych polskich sportowców na polu multimedialno-internetowym, wykorzystując je głównie do pomocy charytatywnych. W ostatnim czasie najgłośniej było o akcji strzyżenia głowy trenera Jakuba Bednaruka, ale też licznych akcji do spółki z innymi siatkarzami, między innymi dawnym partnerem z PGE Skry Bełchatów, Karolem Kłosem.

W rozmowie z Przeglądem Sportowym Wrona zdradził kilka kulisów swojej popularności, którą w wątpliwość podają liczni internauci: według siatkarza, wcale nie przedkłada on sieciowej aktywności nad siatkówkę i potrafi powiedzieć "nie".

Pewnie część osób myśli, że przez te wszystkie moje aktywności siatkówka zeszła na dalszy plan i tylko jak mi się chce, wpadnę na trening, a jak nie, to też jakoś będzie. Albo że przez to Politechnika częściej przegrywa, nie biorą mnie do kadry i pewnie dlatego wyrzucili mnie z Bełchatowa. Jestem ciekaw, czy życie tych wszystkich hejterów składa się w stu procentach z ich pracy? Czy nie mają czasu, by robić coś innego? Siatkówka jest moją wielką pasją, ale od niej też muszę znajdować odskocznię, żeby nie zwariować.
Były propozycje, które pan odrzucił?
Rozbierana sesja do kalendarza. Jego autorka robi fenomenalne zdjęcia, a dochód ze sprzedaży kalendarza jest przeznaczony na zakup sprzętu sportowego dla biednych dzieci, jednak uznałem, że powinienem odmówić. Od obawy o reakcję kibiców i głosów z środowiska bardziej martwiło mnie, że może zobaczyć to prezes jakiegoś klubu i nie będzie chciał mnie zatrudnić... że zawsze będę tym, który się kiedyś rozebrał. Intuicja często dobrze mi podpowiada i tym razem też się na nią zdałem.
Wrona pod koniec stycznia został uhonorowany tytułem Gwiazdy Dobroczynności. Środkowy Onico AZS Politechniki Warszawskiej wygrał w kategorii "Zdrowie".

ch, Polsat Sport, Przegląd Sportowy
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie