Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint Raphael Volley: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint Raphael Volley: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W 5. kolejce Ligi Mistrzyń w Hali Centrum "Dąbrowianki" zmierzą się w rewanżowym spotkaniu z Francuzkami. Mecz pokaże, czy Polki będą miały szansę na wyjście z grupy. Transmisja spotkania Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint Raphael Volley w Polsacie Sport.

MKS w czterech kolejkach zanotował trzy porażki i tylko jedną wygraną w 2. kolejce z siatkarkami St-Raphael. 10 stycznia "Dąbrowianki" wygrały z Francuzkami 3:1 i to ich jedyne punkty, jakie zebrały do tej pory w grupowych rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

 

Dziś zagrają o wszystko, bo na swoim koncie mają 3 punkty. Jeśli chcą awansować z drugiego miejsca, muszą wygrać też kolejne rewanżowe spotkanie z Azerrail, który z 6 punktami na koncie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Polskie siatkarki liczą też na wygraną lidera grupy Fenerbahce SK Stambuł (do tej pory nie przegrał żadnego meczu) z drużyną z Baku.

 

Od wtorku siatkarki MKS Dąbrowa Górnicza mają nowego szkoleniowca, Magdalenę Śliwę, która przejęła obowiązki Juana Manuela Serramalera. Zmiana trenera spowodowana była słabymi osiągnięciami zespołu na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. W Orlen Lidze zajmują piąte miejsce w tabeli z 37 punktami na koncie. W ostatnim spotkaniu z łodziankami przegrały 0:3, w fatalnym trzecim secie zdobyły tylko 8 "oczek".

 

Transmisja meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Saint Raphael Volley od godz. 18:00 w Polsacie Sport. Komentują Krzysztof Wanio i Łukasz Kadziewicz.

AN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze