Hardwell zagra podczas IEM w Katowicach

E-sport
Hardwell zagra podczas IEM w Katowicach

Hardwell uznawany jest za jednego z najpopularniejszych i najlepszych DJ-ów na świecie. Jak poinformowali organizatorzy Intel Extreme Masters, holenderski muzyk wystąpi w Katowicach tuż przed wielkim finałem Counter-Strike’a: Global Offensive.

DJ nie ukrywa, że jest wielkim fanem gamingu. Zapewnia, że z radością wystąpi na imprezie pokroju IEM, w dużej mierze po to, by zostać świadkiem e-sportowego wydarzenia takiej rangi. Hardwell w Katowickim Spodku zagra tuż przed wielkim finałem turnieju CS: GO. Ten zaplanowany jest na niedzielę 5 marca. Producent jednocześnie uruchomi swój kanał na Twitchu, na którym będzie dzielił się swoją twórczością z fanami. Występ w Katowicach jest pierwszym z dwóch zaplanowanych koncertów Hardwella w Polsce. 6 maja Holender pojawi się także w krakowskiej TAURON Arenie.

 

Hardwell, a właściwie Robbert van de Corput, aktywność muzyczną rozpoczął w 2006 roku. Przez ponad dziesięć lat działalności artystycznej zdążył wypracować sobie miano jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych DJ-ów na świecie. Po raz pierwszy w rankingu najlepszych w branży pojawił się w 2011 roku. Redakcja DJ Magazine uplasowała go wtedy w swoim zestawieniu na dwudziestym czwartym miejscu. Już rok później wspiął się na lokatę numer sześć, a w 2013 i 2014 roku okupował pierwszą pozycję klasyfikacji. Do dziś zaliczany jest zresztą do ścisłej czołówki, bowiem w 2016 roku to on zamykał podium wspomnianego rankingu.

 

Drugi weekend Intel Extreme Masters rozpocznie się już 3 marca. W Spodku śledzić będziemy zmagania drużyn Counter-Strike’a: Global Offensive, Heroes of the Storm, a także graczy StarCrafta II. Oprócz międzynarodowych zawodów, w których wezmą udział najlepsi na świecie, w Katowicach równolegle będzie się odbywać finał Pucharu Polski Cybersport.

Poniżej prezentujemy Wam kilka popularnych utworów artysty:

 

 

 

 

 

 

 

 

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze