Glace przesunięty na ławkę rezerwowych Rogue

E-sport
Glace przesunięty na ławkę rezerwowych Rogue
esports.eldesmarque.com

Na początku roku zespół złożony z Bułgarów i Duńczyków udowodnił swoją wartość wygrywając ESEA Season 23 Global Premier Challenge. Niestety ten pojedynczy sukces zamyka listę zgromadzonych przez nich osiągnięć. W związku z niezadowalającymi wynikami należało poszukać rozwiązania problemu, a receptą na sukces standardowo okazała się zmiana w składzie.

W stanowisku wydanym przez reprezentantów Rogue czytamy, że glace zostaje odsunięty od gry w pierwszym składzie ze skutkiem natychmiastowym. Wedle zapewnień podjęta decyzja ma przyczynić się do utrzymania ciągłego rozwoju drużyny.

 

Glace tymczasowo pozostanie w szeregach zespołu, lecz przypadnie mu zaledwie, niezbyt prestiżowa, rola rezerwowego. Na długo nie zagrzeje on jednak miejsca na ławce. Włodarze amerykańskiej ogłosili, że są otwarci na propozycje wykupienia 23-letniego Duńczyka.

 

Podczas najbliższych zmagań lukę w składzie wypełni trener drużyny, Frederik „LOMME” Nielsen. W trakcie eliminacji do trzeciego sezonu ECS Development League szkoleniowiec udowodnił, że doskonale radzi sobie również z karabinem w ręku. Dalsza faza turnieju będzie solidnym sprawdzianem dla bułgarsko-duńskiej formacji. W niedalekiej przyszłości z pewnością poznamy również tożsamość następcy glace'a.

 

Aktualnie skład Rogue wygląda następująco:

 

Casper „cadiaN” Møller

Jesper „TENZKI” Plougmann

Victor „v1c7oR” Dyankov

Kamen „bubble” Kostadinov

Jakub Nowak
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie