Była gwiazda reprezentacji Polski w nowej roli

Piłka ręczna
Była gwiazda reprezentacji Polski w nowej roli
fot. PAP/EPA

Znakomity polski piłkarz ręczny Grzegorz Tkaczyk, który w 2016 roku zakończył sportową karierę będzie pełnił nową funkcję. W klubie Vive Tauronu Kielce będzie odpowiadał za poszukiwanie sponsorów i partnerów.

Grzegorz Tkaczyk z zespołem Vive Tauronu Kielce związany jest od 2011. Z ekipą ze Świętokrzyskiego pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski, a na zwieńczenie przygody z piłką ręczną sięgnął po triumf w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

 

Teraz będzie pomagał w rozwoju klubu poza boiskiem.

 

- Grzegorz jest osobą rozpoznawalną i przygotowaną, więc dobrze, że jest w naszym zespole marketingu. Będziemy poszerzali naszą ofertę i usługi nie tylko dla sponsorów, ale także dla kibiców w hali i poza nią- mówił dyrektor Marketingu klubu ze Świętokrzyskiego, Paweł Papaj, a prezes kieleckiego klubu, Bertus Servaas dodał: - Grzegorza znam jako charyzmatycznego, świetnego człowieka. Jestem pewny, że będzie miał także super wyniki w nowej roli. Życzę mu powodzenia i cieszę się, że jest z nami - mówił. 

 

Były reprezentant Polski i srebrny medalista mistrzostw świata z 2007 roku z entuzjazmem podchodzi do nowych zadań.

 

- W nowej roli czuję się bardzo dobrze. Jestem pełen optymizmu i mobilizacji w związku z nową pracą. Bardzo się cieszę, że klub wiąże ze mną współpracę na przyszłość, to było też punktem wyjściowym do tego, żeby zostać w Kielcach. Plany moje i klubu spotkały się w jednym miejscu i jestem z tego bardzo zadowolony. Teraz koncentruję się na tym, żeby przyczynić się do dalszego rozwoju klubu - mówi były kapitan kieleckiego zespołu.

 

jk, vtkielce.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie