Eley dołącza do Splyce jako trener

E-sport
Eley dołącza do Splyce jako trener

Przez profesjonalną scenę CS:GO przetoczyła się fala transferów. Moda na zmiany zagościła również wśród drużyn zza oceanu. Na odświeżenie swojego składu zdecydowali się reprezentanci Splyce, do których dołączył SEMPHIS oraz Eley.

W przypadku Splyce zmiany były w pewnym stopniu podyktowane zamieszaniem na Starym Kontynencie. AcilioN zdecydował się zakończyć swoją przygodę na emigracji. Powrócił on do Europy, aby przyłączyć się do swoich rodaków występujących pod banderą Tricked. Sukcesorem młodego Duńczyka okazał się SEMPHIS, który niegdyś reprezentował chociażby Cloud 9 czy Team SoloMid.

 

Przez ostatni rok żaden trener nie zagrzał na dłużej miejsca w szeregach Splyce. W ciągu kilku miesięcy stanowisko szkoleniowca obejmowali Grt oraz Professor_Chaos. Teraz to Eley będzie miał szansę sprawdzić się w tej roli. Czy uda mu się zdyscyplinować swoich podwładnych, a także zadbać o ich przygotowanie od strony taktycznej? Czas pokaże. Eley bez wątpienia ma odpowiednie kwalifikacje, aby sprostać wyzwaniu. W ubiegłym roku trenował on ekipę NRG.

 

Wprawdzie dobór odpowiedniej strategii, motywacja, współpraca oraz indywidualne umiejętności w dużej mierze decydują o sukcesie drużyny. Największą bolączka profesjonalnej sceny zdaje się być jednak brak stabilizacji, więc zadbanie o tę kwestię powinno stanowić priorytet. Miejmy nadzieję, że Eley zdoła utrzymać się w drużynie dłużej niż jego poprzednicy.

 

 

Obecny skład Splyce prezentuje się następująco:

 

Joey „CRUC1AL” Steusel

Arya „arya” Hekmat

Ronnie „ryx” Bylicki

Taylor „Drone” Johnson

Kory „SEMPHIS” Friesen

Zachary „Eley” Stauffer (trener)

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze