Antiga w PlusLidze?

Siatkówka
Antiga w PlusLidze?
fot. Jakub Piasecki/Cyfrasport

Były selekcjoner reprezentacji Polski Stephane Antiga może od przyszłego poprowadzić zespół PlusLidze. Według nieoficjalnych informacji „Przeglądu Sportowego”, Francuz ma poprowadzić zespół ONICO AZS Politechniki Warszawskiej.

Z nieoficjalnych informacji podanych na łamach „Przeglądu Sportowego” wynika, że Stephane Antiga dołączy do zespołu z Warszawy od nowego sezonu. Szczegóły kontraktu zostały już ustalone, lecz Francuz nie podpisał jeszcze umowy. Trenerski mistrz świata z 2014 roku miałby łączyć dwie funkcje. Od sezonu 2017 poprowadzi reprezentację Kanady. 

 

Sam Antiga nie chce komentować tych doniesień. Były zawodnik plusligowych zespołów: PGE Skry Bełchatów i Delecty Bydgoszcz, w swojej trenerskiej karierze jeszcze nie prowadził żadnej drużyny klubowej.

 

Selekcjoner reprezentacji Polski w latach 2013-2016 na stanowisku trenera Politechniki miałby zastąpić Jakuba Bednaruka, który z klubem z Warszawy związany jest od 2010 roku. Najpierw jako asystent trenera, a od 2012 roku samodzielnie prowadzi stołeczny zespół. Dwukrotnie w Plus Lidze z klubem zajmował 6. lokatę, także dwukrotnie był 8.

 

Obecnie drużyna AZS Politechniki Warszawskiej zajmują 11. miejsce w tabeli Plus Ligi. Po rozegranych 25 kolejkach, mają na swoim koncie dziesięć zwycięstw.  

ask, Polsat Sport, Przegląd Sportowy
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie