Maraton z PRIDE i Team Kinguin w europejskich rozgrywkach

E-sport
Maraton z PRIDE i Team Kinguin w europejskich rozgrywkach

Polskich kibiców czeka dziś prawdziwy maraton z meczami Counter-Strike’a: Global Offensive. Wszystko to za sprawą graczy Team Kinguin oraz PRIDE, którzy biorą dziś udział w wielu internetowych zmaganiach.

Dzisiejszy bieg rozpoczną „Orzełki”, które w ramach kwalifikacji na finały trzeciego sezonu SL i-League Season Europe zmierzą się z światowej sławy Francuzami spod szyldu G2 Esports. Przegrani stracą szansę wyjazdu do Kijowa. Chwilę później PRIDE stoczy bój ze Space Soldiers, tym razem jednak stawką będą ligowe punkty w trzecim sezonie ECS EU Development League. Aktualnie Polacy lokują się na trzecim miejscu w tabeli – po remisach z Team Kinguin, FlipSid3 Tactics i Tengri. Turcy natomiast znajdują się na drugim miejscu promowanym awansem – a to dzięki dwóm wygranym z FlipSid3 i Gambit Esports, a także remisowi z Tengri.

 

16:00 – PRIDE vs G2 Esports – BO3

19:00 – PRIDE vs Space Soldiers – BO2

 

Równolegle z drugim meczem podopiecznych Piotra ‘neqsa’ Lipskiego swoją dzisiejszą przygodę rozpocznie Team Kinguin. O 19:00 przystąpi do czwartego już dwumeczu w ramach piątego sezonu ESL Pro League. Dziś przeciwnikiem „Pingwinów” będą reprezentanci HellRaisers, którzy okupują – w przeciwieństwie do siódmej pozycji biało-czerwonych – przedostatnie miejsce w klasyfikacji. Gracze swoje siły mierzyć będą na Trainie i Cache’u. Na zakończenie pełnego emocji wieczoru Grzegorz ‘SZPERO’ Dziamałek i spółka na serwerze spotkają się ze strzelcami FlipSid3, by tak jak PRIDE, spróbować dołożyć kilka punktów do swoich trzech uzbieranych oczek w ECS EU Development League.

 

19:00 – Team Kinguin vs HellRaisers – Train

20:10 – HellRaisers vs Team Kinguin – Cache

21:00 – FlipSid3 Tactics vs Team Kinguin – BO2

 

Mecze EPL zrelacjonuje m.in. polski oddział ESL TV. Rozgrywki ECS transmitowane będą natomiast przez Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego.

 

 

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie