Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 24. kolejki Orlen Ligi naprzeciw siebie staną Tauron MKS Dąbrowa Gónicza oraz Enea PTPS Piła. Transmisja meczu od godziny 18.00 na antenie Polsatu Sport.

W zdecydowanie lepszej sytuacji na trzy kolejki przed fazą play-off znajdowały się gospodynie, które we wcześniejszych seriach uzbierały czterdzieści punktów i plasowały się na piątym miejscu w tabeli. Znacznie gorzej wiodło się za to zespołowi z Piły, zajmującemu przed piątkowym meczem dalekie jedenaste miejsce.

W poprzednim spotkaniu Tauron MKS skapitulował na wyjeździe z Chemikiem Police 0:3. Porażka w szczecińskiej Azoty Arenie sprawiła, że dąbrowianki mają jedynie matematyczne szansę na znalezienie się w gronie zespołów walczących o medale mistrzostw Polski. Pilanki wygrały zaledwie jeden mecz w 2017 roku, kiedy to pod koniec stycznia pokonały u siebie bez straty seta Legionovię Legionowo. Od tamtej pory podopieczne trenera Jacka Pasińskiego zanotowały sześć porażek z rzędu i obecnie mają jedynie trzy "oczka" przewagi nad ostatnim zespołem Orlen Ligi.

W grudniowym spotkaniu rozgrywanym w Pile do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break, w którym lepsze okazały się przyjezdne.

Transmisja meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła od godziny 18.00 na antenie Polsatu Sport. Komentują Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz.

AŁ, mks.dabrowa.pl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze