Innocent w PENTA Sports!

Inne
Innocent w PENTA Sports!
hltv.org

Pod koniec lutego kRYSTAL informował o przedłużeniu kontraktu z PENTA. Ostatnie tygodnie minęły mu na poszukiwaniu kandydatów do stworzenia drużyny. Ostatecznie udało mu się znaleźć brakujące ogniwa, a wśród nich znalazł się również Innocent.

Kiedy kRYSTAL przestał być związany kontraktem ze swoim pracodawcą otrzymał on wiele propozycji dołączenia do rozmaitych drużyn. Postanowił on jednak przedłużyć umowę, a u jego boku pozostali również stfN oraz sunNy. Ten pierwszy zdecydował się zrezygnować, ponieważ nie był w stanie poświęcić się grze na pełny etat. W tej sytuacji dwóch pozostałych zawodników PENTA musiało znaleźć sobie trzech kompanów.

 

W ostatnim czasie przez skład PENTA przewinęło się kilka osób starających o miejsce w drużynie. Wśród nich znalazł się również Paweł „Innocent” Mocek, który ostatecznie został przyjęty na stałe. Poza nim przez okres testowy pomyślnie przebrnęli zehN oraz HS.

 

PENTA stanowi kolejną już międzynarodową ekipę na profesjonalnej scenie. W drużynie znalazł się Niemiec, Polak, dwóch Finów oraz jeden Estończyk. Zdaje się, że bariera językowa nie jest dla nich żadną przeszkodą, ponieważ zanotowali już pierwsze udane występy, chociażby przeciwko faworyzowanemu Gambit.

 

Innocent pozostawał wolnym strzelcem od momentu wydalenia go ze składu Team Kinguin. Od tamtej pory od czasu do czasu transmitował swoje poczynania w ramach Face It Pro League. Poszukując dla siebie nowego domu trafił na moment do formacji prowadzonej przez Maikelele. Wspólnie wystąpili oni w kwalifikacjach do Dream Hack Las Vegas, lecz nie zdołali wywalczyć sobie miejsca na głównym turnieju. Innocent skomentował dołączenie do PENTA na swoim profilu Facebook.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze