Lemieux - Stevens: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki
Lemieux - Stevens: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Materiały prasowe

David Lemieux (36-3, 32 KO) i Curtis Stevens (29-5, 21 KO) stoczą w nocy z soboty na niedzielę walkę, która zapowiada się bardzo interesująco. Obaj mają wiele do udowodnienia. Transmisja walki David Lemieux - Curtis Stevens w Polsacie Sport.

Chociaż ten pojedynek zakontraktowano na dwanaście rund, to według wielu ekspertów wszystko powinno rozstrzygnąć się szybciej. Tym bardziej, że obaj pięściarze za sobą nie przepadają. Lemieux już zapowiedział, że chce ukarać Stevensa za to, co ten mówił na jego temat.

 

- On za dużo zajmuje się śmieciowym gadaniem, a ja naprawdę nie mam zamiaru mu wtórować. Kiedy widzę wszystkie rzeczy, które on wypisuje, to chce mi się śmiać. Ten facet jest klaunem. To nie jest wrestling, tylko boks. Kiedy wchodzisz do ringu, musisz mieć świadomość, że twoje życie jest w tarapatach. Mam więc zamiar go ukarać, zranić i zniszczyć - zapowiedział Kanadyjczyk.

 

Lemieux i Stevens będą walczyć o pasy WBO Inter-Continental i WBC Continental Americas. Co za tym idzie, ten kto wygra zwiększy swoje szanse na walkę o tytuł z Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO) albo Billym Joe Saundersem (24-0, 12 KO).

 

Na gali w Nowym Jorku dojdzie także do pojedynku Yuriorkis Gamboa (25-1, 17 KO) - Rene Alvarado (24-7, 1 KO). Więcej na ten temat można przeczytać w załączonym tekście.

 

Transmisja walki David Lemieux - Curtis Stevens w Polsacie Sport. Początek o godzinie 4:00. Komentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze