Grot Budowlani Łódź - Chemik Police: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W 24. kolejce Orlen Ligi, w meczu na szczycie, Grot Budowlani Łódź podejmą u siebie Chemika Police. Transmisja spotkania na antenie Polsatu Sport!

Na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej naprzeciw siebie staną, zajmujące obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli, siatkarki Grotu Budowlanych Łódź oraz liderki i aktualne mistrzynie Polski z Polic. W obecnym sezonie wymienione drużyny grały ze sobą dwukrotnie - raz w lidze i raz w finale Pucharu Polski. W obu spotkaniach górą były policzanki, które nie oddały swoim rywalkom nawet jednego seta. Pierwsze spotkanie rozgrywane było w Szczecinie, gdzie najlepszą zawodniczką została atakująca Chemika Katarzyna Zaroślińska.

Podopieczne Jakuba Głuszaka zupełnie zdominowały obecne rozgrywki i nie przegrały ani razu. Kilka dni temu przyjmująca Chemika Anna Werblińska przyznała, że celem jej zespołu jest wygranie każdego meczu w lidze i wyśrubowanie imponującego rekordu. Gospodynie tracą do liderek dziesięć puntków, jednak mają rozegrane jedno spotkanie więcej.

Transmisja meczu Grot Budowlani Łódź - Chemik Police na antenie Polsatu Sport od godziny 14.45 (komentują Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz)

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie