AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

ONICO AZS Politechnika Warszawska podejmie w sobotę na Torwarze trzecią drużynę tego sezonu PlusLigi, Jastrzębski Węgiel. Dobra dyspozycja obu zespołów w ostatnich tygodniach zapowiada duże emocje. Transmisja meczu AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

W Warszawie wszyscy cieszą się z powrotu Pawła Zagumnego oraz faktu, że Politechnika zaczęła w końcu wygrywać. Ostatnie dwa starcia, z MKS Będzin oraz Czarnymi Radom padły łupem drużyny Jakuba Bednaruka. Teraz jednak czas na rywala z dużo wyższej półki. Szanse na awans warszawian do ósemki są już nikłe, ale to powoduje, że gospodarze będą mogli podejść do tego starcia na dużym luzie.

 

Jastrzębianie już praktycznie pewni pozostania w czwórce mają przed sobą trzy dosyć łatwe zadania. Oprócz Politechniki na ich rozkładzie widnieją GKS Katowice oraz Łuczniczka Bydgoszcz. Dla drużyny Marka Lebedewa przyjazd do Warszawy ma być łatwą wycieczką po trzy punkty. Czy podopieczni trenera Bednaruka postawią się faworyzowanemu Jastrzębskiemu Węglowi?

 

Transmisja meczu AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel od godziny 14.45 w Polsacie Sport. Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie