Kto powalczy o tytuł Mistrza Polski FIFA?

E-sport
Kto powalczy o tytuł Mistrza Polski FIFA?
ESL

Poznaliśmy finalistów ESL Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™. W najbliższą sobotę w katowickiej ESL Arenie spotka się szesnastu wirtualnych piłkarzy, którzy powalczą o tytuł mistrzowski i nagrody z puli 10,000 złotych.

Kwalifikacje do głównego turnieju odbywały się na dwóch platformach: Xbox One oraz PlayStation 4. Na konsoli Microsoftu udział w zawodach wywalczyli sobie: natsu, Damie, milosz93, Joker19, koniu_19, XejDom, LisekHD oraz reprezentant Legii Warszawa: Michał ‘sroka’ Srokosz. Eliminacje na PS pozytywnie przeszli natomiast: mrn, bejott, Riptorek, kamyczek92, Wirtuoz, Bolo, mrowinho97, a także Michal-22PL.

 

Podział nagród ESL Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™:

  1. Miejsce – 5,000 złotych
  2. Miejsce – 3,000 złotych
  3. Miejsce – 1,500 złotych
  4. Miejsce - 500 złotych

 

Turniej finałowy odbędzie się 25 marca i podzielony zostanie na dwie fazy: grupową i pucharową. W dwóch koszykach zawodnicy rozegrają mecze każdy z każdym w systemie BO1. Do etapu pucharowego awansuje po dwóch najlepszych strzelców, którzy walkę o medale rozpoczną od półfinałów. Wielki finał turnieju zarezerwowany jest dla triumfatorów zmagań każdej z platform. Zawodnicy rozegrają w nim po jednym meczu na każdej z konsol, a tytuł Mistrza Polski przypadnie zdobywcy większej ilości bramek. Pojedynek o brązowy medal w analogicznym systemie rozegrają przegrani finałów Xbox One i PlayStation 4. 

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie