Mynio uzupełnia skład Team iNETKOXTV

E-sport
Mynio uzupełnia skład Team iNETKOXTV

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się o zakończeniu współpracy pomiędzy Team iNETKOXTV a fullspeedem. Powstała w składzie zespołu luka została szybko załatana przez mynia. Pierwszym poważnym sprawdzianem dla zreformowanej ekipy będzie Let's Play Częstochowa 2017.

Nieustannie pogarszające się wyniki zmusiły „koxów” do podjęcia radykalnych kroków. Po ośmiu miesiącach wspólnych występów zdecydowali się pożegnać z fullspeedem, o czym poinformowali przed trzema dniami na swoim Facebooku. Decyzja o rozstaniu została przez nich umotywowana rozbieżnymi poglądami na temat gry drużynowej. Kolejne roszady w formacji stworzonej przez easy'ego i saja nie spotkały się z aprobatą fanów. Sympatycy zespołu stwierdzili, że z każdą kolejną zmianą Team iNETKOXTV traci swój pierwotny charakter.

 

Pozostali czterej członkowie zespołu natychmiast rozpoczęli poszukiwania godnego następcy fullspeeda. Po sprawnie przeprowadzonej rekrutacji już dziś mogliśmy poznać tożsamość piątego gracza, którym został mynio.

 

Przedstawiciel drużyny zdradził jakie przesłanki przemawiały za zwerbowaniem mynia. W specjalnie wydanym oświadczeniu zarysował również plany „koxów” na najbliższą przyszłość. Poniżej możecie zapoznać się z treścią całej wypowiedzi.

 

Piątym zawodnikiem Team Inetkoxtv zostaje Wiktor "mynio" Kruk. Szukaliśmy kogoś, kto umie współpracować a jednocześnie w razie potrzeby potrafi poprowadzić drużynę. Jest solidnym riflerem i doświadczonym graczem lanowym, ustaliliśmy, że idealnie dopełni skład naszej ekipy. Na pewno wniesie świeżość i nowe pomysły, które postaramy się w pełni wykorzystać.

Co dalej? Przed nami pierwszy etap przygotowań w nowym składzie, musimy przede wszystkim poznać mynia i zapewnić mu jak najlepsze warunki do gry. Ponadto będziemy pracować nad zgraniem, które jest dla nas absolutnie kluczowe, i powoli wdrażać nowe zagrania. Po raz pierwszy w nowym składzie będziecie mogli nas oglądać już 8-9 kwietnia, w ramach lana Let's Play Częstochowa 2017.

Wszyscy jesteśmy zmotywowani i wierzymy, że podjęliśmy słuszny wybór. Mamy nadzieję, że już wkrótce pokażemy się Wam z jak najlepszej strony. Dziękujemy za wsparcie, do zobaczenia.”

Aktualny skład Team iNETKOXTV prezentuje się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Michał „snatchie” Rudzki
  • Tomasz „phr” Wójcik
  • Wiktor „mynio” Kruk
Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze