Kadra tęskni za Borucem! Wciąż czeka na niego miejsce (WIDEO)

Piłka nożna
Kadra tęskni za Borucem! Wciąż czeka na niego miejsce (WIDEO)
fot.Cyfrasport

Reprezentanci Polski nie ukrywają przed kamerą "Łączy nas piłka", że tęsknią za Arturem Borucem. Sławomir Peszko oraz Kamilowie - Glik i Grosicki przyznali zgodnie, że na doświadczonego bramkarza czeka wolne miejsce na stołówce w razie, gdyby zechciał spotkać się z kolegami z drużyny narodowej.

Mimo, że 37-letni Boruc 1 marca zdecydował się na zakończenie reprezentacyjnej kariery, to koledzy o nim nie zapomnieli. W kolejnym odcinku na internetowym kanale PZPN-u "Łączy nas piłka" Grosicki i Glik wyznali, że bramkarz AFC Bournemouth zawsze jest mile widziany na zgrupowaniu kadry. - Tak jak podczas Wigilii - stwierdził Glik.

- Mimo że Artura z nami nie ma, to sobie z nim rozmawiamy przy stole - wyznał w swoim stylu "Grosik". Rozmowę dwóch Kamilów skwitował Sławomir Peszko, który po ogłoszeniu przez "Arcziego" zakończenia reprezentacyjnej kariery udzielił emocjonalnego wywiadu. - U nas przy stole jest jak na Wigilii, jedno miejsce jest zawsze wolne dla gościa - mówił skrzydłowy Lechii Gdańsk.

 

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze