Inne

Polski zawodnik CS:GO dostanie od szefa......

Inne

Osiem faktów na temat Złotej Piątki, których...

W czasie trwania zmagań turniejowych w ramach DreamHack Masters Las Vegas prezes organizacji Virtus.pro złożył obietnicę TaZowi. Sneg zobowiązał się kupić Wiktorowi Mercedesa Klasy E jeśli ten zdoła poprowadzić polską drużynę do zwycięstwa w całych zawodach. W niezwykle emocjonującym finale Virtusi okazali się lepsi od SK Gaming i ostatecznie wygrali turniej. Skoro TaZ wywiązał się ze swojej części umowy, przyszedł czas, aby Sneg przeszedł od słów do czynów.

Opisywana wyżej umowa odbiła się szerokim echem w branżowych mediach. Przez miesiąc od zakończenia zmagań w Las Vegas obaj panowie podsycali entuzjazm fanów, a właściciel organizacji zapewniał, że wkrótce podaruje TaZowi obiecane auto.

Ostatecznie dzisiaj porozumienie doszło do skutku. Kapitan polskiej formacji umieścił na swoim profilu zdjęcie przedstawiające go u boku jego nowego samochodu. Okazało się jednak, że umowa została nieco zmodyfikowana. Wiktor jako świeżo upieczony ojciec zdecydował się wybrać SUVa zamiast luksusowej limuzyny. Jego nowe auto to Mercedes GLE w pakiecie wizualnym AMG, którego wartość rynkowa wynosi około 350-400 tysięcy złotych.

 

 

- Marzenia się spełniają... Dziękuję Anton, zawsze dotrzymujesz słowa! Nie byłoby to też możliwe bez moich chłopaków. Mam nadzieję, że kiedyś im się odwdzięczę, w taki czy inny sposób! To nie E-klasa - jestem teraz rodzinnym facetem - Tatuś TaZ potrzebuje więcej miejsca - napisał w poście TaZ.