Inne

Kto powalczy o tytuł Mistrza Polski FIFA?

Na dzień przed rozstrzygnięciem Mistrzostw Polski znamy już wszystkie informacje odnośnie turnieju. Zmagania w ramach fazy grupowej rozpoczną się już jutro o 11:30. Szesnastu uczestników zostanie podzielonych na dwie równe części w zależności od preferowanej platformy. Następnie zarówno użytkownicy PlayStation 4, jak i Xbox One będą przydzieleni do dwóch czteroosobowych grup. Dwóch najlepszych w każdym zestawieniu otrzyma awans do drabinki pucharowej.

Playoffy rozpoczną się o 15:00 i możemy spodziewać się systemu pojedynczej eliminacji. W konsekwencji jedna porażka skutkuje automatycznym odpadnięciem z turnieju. Dla każdej platformy zostały zaplanowane jedynie dwie kolejki fazy pucharowej. Tym samym laureaci etapu grupowego zostaną automatycznie rozstawieni w półfinale.


LISTA UCZESTNIKÓW


Playstation 4:


Grupa A

Marcin „mRN” Sczes
Rafał „Wirtuoz” Janowski
Patryk „kamyczek92” Kamiński
Michał „Michal-22PL” Akbabiwucz


Grupa B

Kamil „Riptorek” Soszyński
Bartosz „bejott” Jakubowski
Jakub „mrowinho97” Mrowicki
Bartłomiej „Bolo” Zwierzyński


Xbox One:


Grupa A

Damian „natsu” Gajewski
Michał „sroka” Srokosz
Eryk „Joker19” Syldatk
Robert „LisekHD” Liszka

Grupa B

Milosz „milosz93″Bogdanowski
Damian „Damie” Augustyniak
Dominik „XejDom” Marchelewicz
Patryk „koniu_94” Jakubczak

 


Triumfatorzy drabinek PlayStation 4 oraz Xbox One staną naprzeciwko siebie w wielkim finale. Rozegrają oni po jednym meczu na obu dostępnych konsolach. Zwycięzca całych zawodów zostanie wyłoniony po zsumowaniu łącznej liczby strzelonych bramek. Za wygraną otrzyma on 5 tysięcy złotych. Dla zawodników, którzy uplasują się na kolejnych stopniach podium przygotowano odpowiednio 3 tysiące oraz 1,5 tysiąca złotych. Dla gracza z czwartego miejsca przewidziano 500 złotych.