Bułgaria - Holandia: Transmisja w Polsacie Sport News

Piłka nożna
Bułgaria - Holandia: Transmisja w Polsacie Sport News
fot.

Holandia spróbuje wygrać trzeci mecz w eliminacjach mistrzostw świata 2018. W sobotę czeka ją wyjazdowy mecz z Bułgarią, która na razie jest niepokonana na własnym boisku. Transmisja meczu Bułgaria - Holandia w Polsacie Sport News.

W grupie A prowadzi Francja, mając w dorobku 10 punktów. Holandia (7 punktów) i Bułgaria (6 punktów) zajmują odpowiednio drugie i czwarte miejsce. Ten, kto przegra w Sofii, bardzo skomplikowałby sobie sytuację. Jedni i drudzy doskonale zdają sobie z tego sprawę...

 

- Szanujemy reprezentację Bułgarii. To poważny przeciwnik, jednak nie ma się czego bać - zauważył selekcjoner "Oranje" Danny Blind.

 

Obie drużyny grały do tej pory dziesięciokrotnie. Bilans jest bardzo wyrównany. Cztery zwycięstwa Bułgarii, dwa remisy i cztery zwycięstwa Holandii. Ostatni raz zmierzyły się pięć lat temu w meczu towarzyskim w Amsterdamie. Doszło wówczas do ogromnej niespodzianki, bo goście wygrali 2:1. Gole strzelili Iwelin Popow i Ilijan Micanski, który dziś gra w Koronie Kielce. Honorową bramkę dla "Oranje" zdobył Robin van Persie.

 

Transmisja meczu Bułgaria – Holandia w Polsacie Sport News. Początek o godzinie 20:35. Komentuje Tomasz Włodarczyk.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie