Inne

Izako Boars odbędą trening w ośrodku...

W minioną sobotę rozpoczęła się druga runda turnieju kwalifikacyjnego w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Do zawodów zapisało się aż 256 drużyn, a wśród nich znalazły się również Dziki Izaka. Podopieczni znanego streamera bez większych problemów przeszli przez pierwsze kolejki drabinki. W trzech początkowych meczach oddali swoim przeciwnikom łącznie tylko trzy rundy.

 

Pierwsza solidna przeszkoda pojawiła się dopiero w 1/32 finału. Naprzeciwko Izako Boars stanął zespół występujący pod nazwą Oni. Tajemnicza drużyna była reprezentowana między innymi przez Ninj4Hs, którego niektórzy mogą kojarzyć z prowadzenia kanału na Twitchu. Dziki podchodziły do spotkania w roli niekwestionowanych faworytów. Mecz na mapie Cache był wyjątkowo zacięty, a zakończenie okazało się być ogromnym zaskoczeniem dla wielu polskich fanów CS:GO. Zawodnicy spod szyldu Oni okazali się lepsi doprowadzając do rezultatu 16:14.

 

Po niespodziewanej porażce Izako Boars pożegnało się z kwalifikacjami do PLE. W przyszłym tygodniu będziemy świadkami ostatniej rundy eliminacji, więc repo i spółka zyskają niepowtarzalną szansę na zrehabilitowanie się. Przypomnijmy, że Dziki przebywają właśnie w Centralnym Ośrodku Sportu położonym w Szczyrku, gdzie dysponują wręcz idealnymi warunkami do treningu. Pozostaje tylko wyciągnąć wnioski po porażce i z chłodną głową przystąpić do kwalifikacji ostatniej szansy.