GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel zakończy 29. kolejkę PlusLigi. Siatkarskie Derby Śląska zostaną po raz pierwszy rozegrane w Spodku. Transmisja meczu GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport.

Spotkanie zapowiada się elektryzująco, ponieważ obie drużyny mają o co walczyć. GKS Katowice walczy o jak najwyższą lokatę przed fazą play-off, natomiast Jastrzębski Węgiel celuje w wygraną, by zapewnić sobie możliwość gry o medale.

 

To będzie wielkie sportowe święto. Także na trybunach. Jak poinformowali organizatorzy, wszystkie bilety na ten mecz rozeszły się w przedsprzedaży. To oznacza, że w Spodku zasiądzie blisko pięć tysięcy kibiców!

 

- Duże zainteresowanie wtorkowym meczem w Spodku to kolejny dowód na to, że projekt budowy w Katowicach silnego klubu wielosekcyjnego w pełni się sprawdza. Siatkarze GieKSy udowodnili swoją postawą w tym sezonie PlusLigi, że stanowią wartościowy zespół, dzięki czemu wspiera ich coraz większa grupa fanów. Liczę zresztą, że Siatkarskie Derby Śląska na stałe wpiszą się do kalendarza najważniejszych imprez sportowych w regionie - powiedział prezes GKS Katowice Wojciech Cygan.

 

W pierwszym meczu tych drużyn górą był Jastrzębski Węgiel, wygrywajac 3:1. Jak będzie teraz?

 

Transmisja meczu GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel w Polsacie Sport. Początek o godzinie 18:00. Komentują Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie