Mecz żużlowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport i Super Polsacie

Żużel
Mecz żużlowej reprezentacji Polski w Polsacie Sport i Super Polsacie
fot.Materiały prasowe

Żużlowa Reprezentacja Polski rozpoczyna pierwszy etap przygotowań do finału Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Na początek, rywalem podopiecznych Marka Cieślaka będzie ekipa Reszty Świata, która na pewno będzie chciała napsuć krwi 2 kwietnia w Zielonej Górze.

Dla kibiców mamy bardzo dobrą informację. Mecz będzie można oglądać również w otwartym kanale Super Polsat. - Wracamy do pokazywania żużla od 2008 z małym epizodem w 2014 roku. Mogę zapewnić wszystkich kibiców, że na pewno się nie zawiodą. Mamy przygotowanych kilka niespodzianek. Rozmawialiśmy zimą, co zrobić, żeby zrewolucjonizować komentowania żużla, aby nie „przegadać” całego meczu. Wydaje nam się, że znaleźliśmy taki sposób, ale nie chcę w tej chwili zdradzać, co to będzie. Wszystkiego będzie można się dowiedzieć 2 kwietnia zasiadając przed ekranami telewizorów. Startujemy o 14:45, zadbamy o obraz, chcemy pokazywać żużel tak, jak jeszcze tego nie robiono. Oczywiście będą stałe elementy, takie jak studio, etc. Wszystko jest już praktycznie dograne. - mówi Paweł Wójcik, Polsat Sport.

 

Oprócz transmisji w kanale Polsat Sport HD, kibice będą mieli okazję obejrzeć zmagania polskich żużlowców również w otwartym kanale, Super Polsat. Warto dodać, że Super Polsat dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej, a co za tym idzie, dociera do milionów Polaków.

 

- Super Polsat dociera do ponad 99 procent społeczeństwa w Polsce. Wszyscy, którzy posiadają naziemną telewizję cyfrową będą mogli to spotkanie obejrzeć. Bardzo nam zależało na tym, żeby jak najwięcej kibiców mogło zobaczyć Żużlową Reprezentację Polski. Mam nadzieję, że ci, którzy nie zasiądą na trybunach stadionu w Zielonej Górze, obejrzą spotkanie w Polsat Sport HD i Super Polsat - dodaje Paweł Wójcik.

 

Mecz w Zielonej Górze rozpocznie się 2 kwietnia o 14:45. Transmisja w Polsat Sport HD i Super Polsat.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze