GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna

GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała to jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 24. kolejki Nice 1 Ligi. Podopieczni Jerzego Brzęczka w tym roku jeszcze nie wygrali. Czy w końcu się przełamią? Transmisja meczu GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała w Polsacie Sport.

Katowiczanie zajmują trzecie miejsce w tabeli Nice 1 Ligi. Jeśli myślą o awansie do Ekstraklasy, muszą zacząć wygrywać. Ich bilans wiosną to dwa remisy i jedna porażka.

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała, które miało włączyć się do walki o czołowe lokaty, na razie zawodzi. Jedenaste miejsce w tabeli to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań pod Klimczokiem. Bilans Górali wiosną to jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedna porażka.

 

- Wystarczy spojrzeć w tabelę, gdzie na dziś jest zespół z Katowic i ile punktów zdobywają u siebie, żeby wiedzieć, że to jest drużyna topowa w 1 lidze i jeden z głównych kandydatów do awansu. My jesteśmy w środku tabeli i na pewno nie jedziemy tam w roli faworyta - powiedział pomocnik "Górali" Tomasz Podgórski. 

 

Obie drużyny do tej pory grały ze sobą dziesięciokrotnie. Co ciekawe, ani jeden mecz nie zakończył się remisem. Bilans to cztery zwycięstwa katowiczan i sześć wygranych bielszczan.

 

Transmisja meczu GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30. Komentują Cezary Kowalski i Andrzej Iwan.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze