Burneika do Popka Monstera: Trenujesz jak przedszkolak!

Sporty walki

Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika (2-0, 2 KO) po raz kolejny odniósł się do słów Pawła „Popka Monstera” Mikołajuwa (2-2, 2 KO) i przy okazji ocenił jego przygotowania, które w jego mniemaniu nie wyglądają poważnie. - Trenujesz jak przedszkolak – powiedział Burneika. Zawodnicy już 27 maja wystąpią w jednym z głównych pojedynków gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym.

Robert Burneika na PGE Narodowym zadebiutuje w największej organizacji MMA w Europie, a dla Popka Monstera będzie to druga walka. Znany z muzycznej twórczości zawodnik przegrał w debiucie w 80 sekund z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 37: Circus of Pain, ale w swoim kolejnym występie zapowiada zdecydowane zwycięstwo.


KSW 38: Live in Studio. Karta walk


Panowie nie szczędzą sobie gorzkich słów i często za pośrednictwem mediów społecznościowych wymieniają między sobą uprzejmości. - Zabiję cię Burneika – powiedział w ostatnim wrzuconym filmiku Popek Monster. „Hardkorowy Koksu” nie czekał zbyt długo na zamieszczenie odpowiedzi i skomentowanie poczynań treningowych swojego najbliższego rywala. - Trenujesz jak przedszkolak. Skakałeś na tym stadionie jak dziewczynka. Po moim kopnięciu padniesz i nie wstaniesz – komentował Burneika.

Zanim jednak do klatki wejdą bohaterowie gali KSW 39: Colosseum pora na wydarzenie z numerem 38 z podtytułem „Live in Studio”. Już w piątek 7 kwietnia zobaczymy osiem emocjonujących pojedynków, a galę na żywo obejrzy w studiu telewizyjnym tylko 300 kibiców. W walce wieczoru wystąpią były mistrz kategorii piórkowej KSW Artur Sowiński oraz debiutujący w nowej dywizji wagowej doświadczony Łukasz Chlewicki.

Transmisja gali KSW 38: Live in Studio w piątek 7 kwietnia od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, od godziny 20:00 w Polsacie Sport i od godziny 22:00 w Polsacie.

W załączonym materiale wideo wypowiedź Roberta Burneiki.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze