SL i-League StarSeries: Fnatic pewnie pokonuje Ninjas in Pyjamas

E-sport
SL i-League StarSeries: Fnatic pewnie pokonuje Ninjas in Pyjamas

W ostatnim piątkowym spotkaniu rozgrywanym w ramach SL i-League StarSeries oglądaliśmy bardzo jednostronne widowisko pomiędzy Fnatic i Ninjas In Pyjamas. Lepsi okazali się ci piersi, wygrywając 16-7 i eliminując przy tym swoich rodaków z turnieju.

Szwedzko-szwedzki pojedynek odbywał się na mapie de_train, gdzie po stronie antyterrorystów rozpoczęli reprezentanci Fnatic. Przyglądając się składom obu ekip można było mieć nadzieję na wielkie widowisko. W rzeczywistości jednak spotkanie przez długi czas było bardzo jednostronne. Olofmeister i spółka wygrali rundę pistoletową i ani myśleli oddać inicjatywy rywalom. Z każda minutą przewaga Fnatic rosła w zatrważającym wręcz tempie. Uwagę zwracał na siebie legendarny zawodnik NiP - Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund, który wydawał się kompletnie zagubionym. Jego błędy w dużej mierze przesądzały o przegranych rundach. Przy stanie 9-1 w ekipie Ninjas doszło nawet do ostrej wymiany słownej pomiędzy graczami. Ostatecznie piewsza część meczu zakończyła się miażdżącym rezultatem 13-2.

Po zmianie stron, w rundzie pistoletowej na sam początek dwa fragi zaliczył Xizt. Pokrzyżowało to ewidentnie plany Fnatic i pomimo podłożonej bomby, to na konto NiP trafił kolejny, trzeci punkt. Taki obrót spraw pozwolił Ninjas niespodziewanie złapać wiatr w żagiel. Nie rwało to jednak zbyt długo. Wkrótce Fnatic włączyło piąty bieg i dokończyło dzieła, wygrywając 16-7.

Wojciech Podgórski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie